Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS! Mire használható az...

Eldzsí kérdése:

SÜRGŐS! Mire használható az Abev6 (Verzió: 6.5.28) nevű program? Rendszerfájl?

Figyelt kérdés
A C meghajtó a gépen majdnem tele van. Összesen 3,5 GB, ami szabad és ez édes kevés. A fent említett programnál tűnik úgy, hogy ez az, ami legtöbb helyet elfoglalja. Szabadna ezt kitörölnöm vagy semmi esetre sem ? Mire jó ? (A nagymamám gépe és mindenfélét letölt, amihez kedve van, így ezért vagyok ennyire bizonytalan) Megköszönöm a segítséget ! :)

2015. jún. 3. 18:46
 1/3 anonim válasza:
Adóbevallást segítő program...A NAV oldalán utánajárhatsz
2015. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Őszinte leszek, nem tudok válaszolni egyenesen.

Ha tippelnem kéne, akkor igen, a rendszerhez tartozik, csak nem a számítógépedéhez.

Amennyire rémlik, ez az adóbevallás készítéséhez kell, de egyébként fogalmam sincs. Szinte semmit nem írtál róla.

Ha én te lennák, akkor lefuttatnák rajta egy vírusellenőrzést, és ha tiszta, megnyitnám, és akkor tudnám, hogy mivel állok szembe. Ha a fent említett program az (amire tippeltem), akkor ha nincs rá szükséged, töröld nyugodtan. De ne 1 ember véleménye alapján ítélj, meg lehet h fasságot mondtam XD

2015. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még az ÁNYK előtt azzal lehetett pl adóbevallást csinálni. Lealább 5-6 éve nem használják már.
2015. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!