Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google drive szinkronizációs...

Google drive szinkronizációs probléma?

Figyelt kérdés

Pár napja elég furcsa dolog történt. A munkahelyemen van pár szövegfájl, amit a google drive fog össze. Neten kommunikálnak a gépek, nagyjából úgy néz ki, hogy ha én módosítok benne valamit, és elmentem, akkor szinkronizálja a többi számítógép felé, és a többi gép is az új dolgot fogja látni. Ez az esetek többségében működik is, azonban pár napja mintha nem működött volna.


Megnyitottam egy fájlt, beleírtam dolgokat, elmentettem többször is (szokásom, hogy pár percenként mentek). Megcsináltam, bezártam. Leellenőriztem, megvolt. Pár óra múlva más valaki megnyitotta, nem volt benne semmi.

Majd megnyitottam a saját gépemről, szintén nem volt benne semmi.


Nem hinném, hogy én lennék hülye, hogy nem mentettem volna el, a dokumentum teljesen üres volt...


Ilyen előfordulhat, létezik ilyen? Internet volt, nem ment el.


2015. jún. 4. 19:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja igen, így néz ki a dolog, nem a böngészőn keresztül megy.


[link]

2015. jún. 4. 19:40
 2/4 anonim ***** válasza:
utolsó módosítás dátumát nem figyelted?
2015. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki megnyitotta, ő felolvasta, és akkor volt, amikor ténylegesen befejeztem (kb. akkor).
2015. jún. 4. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs, nincs tippem, bizonyára van egy kis esély erre, de tényleg kicsi. érdemes bizt mentést csinálni rendszeresen, ha ez benne van a pakliba.
2015. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!