Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar vagy Angol Windows-t...

Sieben kérdése:

Magyar vagy Angol Windows-t vegyek?

Figyelt kérdés
Nemsokára váltani fogok laptopról asztali PC-re, így kell majd egy új op-rendszer. Szerintetek milyen előnyei/hátrányai vannak, ha az általam megszokott magyar helyett angol Windows-t vennék? (Gondolok már itt az alapvető eltéréseken kívül a nemsokára megjelenő win 10-en belüli új szolgáltatásokra, pl. Cortana)

2015. jún. 4. 20:30
 1/4 hypno ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy olyan verziót vegyél, amin szabadon megválaszthatod a nyelvet.


Én pl. Win 7 Ultimate és Win 7 Enterprise verziókat használok. Ezekhez az Update-ről 34 különböző nyelvi csomag tölthető le. (Tulajdonképpen eredetileg angol nyelvű volt mindkettő, de én magyar nyelvi csomaggal használom.)

2015. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen magyar, ne bonyolítsd. Amúgy ha angol verziót veszel, lehet magyarítani. Jó, külső programmal, de lehet. Az otthoni és a vállalati verzió között van azért egy kis árkülönbség is. Nem biztos, hogy megéri többet kiadni csak a nyelv miatt, miközben a vállalati plusz szolgáltatások ki sincsenek használva, csak az erőforrásokat pazarolják.
2015. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Win8-tól a Pro verzióban bármikor megváltoztathatod a rendszer nyelvét.
2015. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SP4C3 ***** válasza:

Ha tudsz angolul, legalábbis megérted az alapvető dolgokat, akkor angol verziót telepíts, mivel ilyenkor a szerencsétlen gépnek még nem kell ilyen-olyan csomagokat telepíteni, updatelni sok felesleges dolgot.

Ha viszont nem tudod használni angolul, akkor egyértelműen magyar verziót használj. :/

2015. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!