Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kiterjesztett képernyőn...

Kiterjesztett képernyőn maradt ablakot hogyan lehet megjeleníteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiterjesztett módban laptop+monitort használtam,és egy programban ha megnyitok egy ablakot,az a másik oldalon jelenne meg, de most nincs rá dugva a monitor. Hogyan lehet ilyenkor a "másik képernyőn maradt ablakot" hogyan lehet elővarázsolni?

2015. jún. 5. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vissza kell állítani a laptopon a képernyőmegosztást úgy, hogy ne legyen megosztva. Ahogy beállítottad, úgy most kapcsold is ki.
2015. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az megtörtént,de hiába,az ablakok ott maradtak. Ez máskor is így volt, csak akkor nálam volt a monitor, rádugtam és vissza húzogattam,de most nincs rá lehetőségem.
2015. jún. 5. 15:40
 3/13 ponka100 ***** válasza:
Megnyitod az asztal mappát.
2015. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem is értem, de nem hiszem,hogy használna :D
2015. jún. 5. 19:30
 5/13 ponka100 ***** válasza:
0%
Hát megnyitod a C meghajtót.Ott az asztal vagy desktop mappát és onnan áthúzod mondjuk a zene mappába amit keresel.Vagy használsz Total Commandert .Vagy valamilyen fájlkezelőt.Ugyanis azért mert te nem látod éppen az ott van.
2015. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem :DD


De amúgy ki van zárva, hogy ha csak 1 képernyő van használatban, és annyi is van beállítva, akkor máshol jelenjenek meg az ablakok. Képtelenség.


Ha PC-n megosztom a képernyőt, utána meg visszaállítom, akármit csinálok, nem fogom tudni a főképernyő asztaláról kihúzni az ablakokat, vagy ott a másik nem létezőn megnyitni.

2015. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ponka100 ***** válasza:
50%

Én azt nem értem hogy mit nem értesz?Ha megnyitod a felhasználói mappádat alapesetben ezek vannak ott:



AppData

Desktop

Documents

dwhelper

Links

Favorites

Pictures

Searches

Downloads

Saved Games

Contacts

Videos

Music


Ezek között ott a desktop azaz asztal mappa ha azt megnyitod azt találod benne mapparendszerben mint a képernyődön vizuálisan!

2015. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 pseuso válasza:
100%

Nálam Win 10-en így sikerült:


- Legyen a tálcán az ikon (program elindít);

- Alt + Space (megjelenik egy kis ablak);

- Áthelyezésre klikk (megváltozik az egér kurzor)

- Nem klikk az egérrel, hanem valamelyik kurzor

billentyűje leüt (bal, jobb, fel, le ... mindegy);

- A (nagyon) várt ablak megjelenik az asztalon, ekkor bal-klikk az egérrel;

- Nagy sóhaj...

2018. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, életet mentettél :D
2019. okt. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 blouis válasza:

Ó köszi, már azt hittem be kell mennem a monitorért a munkahelyemre. Köszi!

Igen van ilyen, nekem lenovo laptoppal

Itthon rádugtam és/vagy csatlakoztattam wifin az okos tv-re de az a 3. képernyő lett. A problémás alkalmazás maradt a nem elérhető 2. képernyőn (az VGA kábellel volt feldugva, a tv HDMI-vel) De megoldva köszi. Amúgy olyan jó ez a nem hiszem, akkor nem létezik... hozzáállás

2020. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!