Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon Tools Pro Advanced...

Daemon Tools Pro Advanced Edition-be miért csak 3 DT virtuális meghajtót lehet hozzáadni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Probáld ki az Alcohol 120%-ot.Én deamon tools-tól váltottam Alcohol-ra és jobb.Több virtuális meghajtot is lehet hozzáadni.
2015. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy az egyre több letöltött játéknak nincs helye.

Ha kiveszek egy játékot az egyik virtuális meghajtóból, akkor annak a játéknak az állása elveszik-e?


Sajnos csak nagy nehézségek árán tudtam beszerezni ingyen a Daemon Tools-t is, ezért nem szívesen váltanék át másikra. Ha tudod az előbbiekben feltett kérdésemre a választ, akkor kérlek minél előbb válaszolj, mert már nem sokáig bírom a GTA V nélkül :-))))))))))))((((((((((((-:

2015. jún. 5. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vesznek el a játékok beállításai.Ha kéri majd CD-t tölts le hozzá cracket és meg van oldva a probléma.
2015. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm, de nem a beállításaira gondoltam, hanem a magának a játéknak az állására.


Pl.: Far Cry 4-be teljesítettem már mondjuk 45 küldetést, de kiveszem a képfájlt a virtuális meghajtóból, majd visszateszem, de amit addig megcsináltam küldetéseket elvesznek.


Tehát azt szerettem volna kérdezni, hogy elvesznek-e a játékban addig teljesített küldetések szintek stb.

2015. jún. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!