Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az hogy van hogy a boltban...

Az hogy van hogy a boltban 10. 000k forint a Windows 10, de én ingyen letölthetem?

Figyelt kérdés

Úgy random megjelent 3 napja egy kis Vindóz jel az ikonoknál, és teljesen meglepődtem hogy felrakhatom a Windows 10-et.

Hogyhogy itt INGYENES?

Ez nem valami átverés?


[link]



2015. jún. 6. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább normálisnak nevezném.Ha rendelkezel oprendszerrel és újítanak rajta akkor miért is kellene fizetned?

2015. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van windows példányod, akkor kapod meg ingyen, ha egy éven belül regisztrálsz rá. Az ár pedig azokra vonatkozik, akik nem rendelkeznek régebbi windows példánnyal, illetve egy évvel a megjelenés után akarják beszerezni.
2015. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na és mi van ha mondjuk feketén van fent a Windows 7?
2015. jún. 6. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha elég jól van törve, ami nem érzékelhető, akkor megkapod rá a frissítést, de mivel nincs eredeti licenced, jogilag nem lesz legális.
2015. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

10.000k=10 millió... Amúgy ~30000Ft, de ez lényegtelen.

Ha van eredeti W7/W8/W8.1-ed, akkor ingyen megkapod a W10-et is. Ha nincs eredetid, akkor is megkapod ingyen a W10-et, de ezzel továbbra is lopod a windowst, tehát ettől nem lesz legális példányod.

Ha meg szeretnél új gépet, akkor pl a Home-ot meg kell venned kb 30000-ért.

2015. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem a híreket, megszűnik a licensz ellenőrzés frissítéskor, így teljesen ingyen probléma nélkül megkaphatod a Windows 10-et. Viszont továbbra sem lesz tiszta, 30 nap után követelni fogja a termékkulcsot, szóval továbbra is használnod kell aktivátort.
2015. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kérdező.. ***** válasza:
Én még várnék minimum fél évet a win 10 felrakásával,mert az elején tele lesz buggal.
2015. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol árulják 10 ezerért? Vennék én is egy párat...
2015. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem 30 nap hanem egy évre kapod meg ingyen.

[link]

2015. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!