Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék venni...

Okostelefont szeretnék venni 20ezer forint körül Android vs windows ez a fő kérdés illetve milyen telefonokat javasoltok és miket kerüljek? Amire kell: Telefonálás, facebook, zenehallgatás, fényképezés néha és ne kelljen naponta tölteni.

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Android fanként is WP-t mondom, 20k-ért egy darab normális Androidos telefon sincs, még használtan sem.


A fényképezést elfelejtheted, többire azért alkalmas, illetve a töltés az használatfüggő, ha egész nap rajta lógsz akkor rajta lógsz akkor 100k-ért se nagyon kapsz olyan telefont, amit ne kéne naponta tölteni.


20k-ért meg Lumia 520, 530, ha van ennyiért akkor 535.

2015. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20ezerért el is felejtheted az androidot. Ami van ennyiért az többnyire vacak. Inkább a wp. Egy Lumia 520 vagy 530 talán belefér ebbe a keretbe.
2015. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Telhesen egyet értek az előttem szólókkal, de azt hozzátenném: Nincs olyan okostelefon, amit ne kéne naponta tölteni. Alapból nem értem, hogy miért jelent akkora problémát egyeseknek, hogy éjszakára töltőre kell rakni, nekem már reflexszerűen kialakult :D
2015. febr. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
520-at nem vennék semmi pénzért,egy hete van nálam full gagyi.
2015. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


Azzal semmi baj, ha este tölteni kell, csak reggeltől estig bírja ki úgy, hogy ne kelljen mindenféle aksikímélő dolgokat csinálni.


Én is minden este felrakom töltőre, reggelre leveszem, ha nem használom akkor bírja napokig is, de ha lassú a nap és semmit se tudok csinálni, akkor elkezdek telefonozni, és 4 óra screen on time után lemerül. Pedig nincs bekapcsolva semmi extra (bluetooth, GPS, minden ilyesmi kikapcsolva), kijelző is max közepes fényerőn szokott lenni, de így is csak ennyit bír.


Csúcskategóriában meg azért akad olyan telefon, ami midnenféle gond nélkül kibírja a 6 órát, az azért már elég korrekt, kis trükközéssel meg a 8-10-et is eltudják érni (OnePlus One, Xperia Z3, Note 4 meg ilyenek).

2015. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

húszzerért nincs ilyen igényeket kielégítő androidos...

százhúszért már inkább...de még az sem bírja egy napnál tovább töltés nélkül.

2015. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A samsung galaxy express nekem bevált és hanem használod sokat akkor egyáltalán nem kell sokat tölteni mindenre alkalmas sok tárhely van rajta de fényképezőről nem nagyon ajánlatos rá fényképet tölteni mert az nagyon nagy helyet foglal és 20ezer forint alatt bőven megvan
2015. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!