Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a CS:GO véletlen...

Miért fagy ki a CS:GO véletlenszerű időközönként?

Figyelt kérdés

Semmi baja nem volt egy időben, tegnap óta csinálja, hogy fogja magát és bezárul a program és kész. Semmi error üzenet se semmi.. Társakat is kérdeztem versengő közben, hogy nem írt valamit amikor kidobott? Azt mondták, hogy csak sima timed out üzenet.

Van néha, hogy elsötétül a kép és sercegő hangokat ad ki a headsetem. Nem tudok mit csinálni, újraindítom, de ekkor jön az 5 csipogásos hibaüzenet, ami elvileg proci hibát jelez. Kitakarítom a hűtőbordáját a procinak, ismét csipogás, mozgatom a kábeleket, a vga kábeleit, proci hűtőbordát és egyszer felkapcsol a videókártya ventilátora és újraindítom majd működik.. Ezt napi 1-2x játssza el.

Fx8120 2,8 Ghz-en a 3,1 helyett, mert néha belaggolt a játék, ledobta az FPS-t 20-ra pár másodpercre. HD 7870 2GB OC, de levettem 100-al az órajelet meg a másik dolgot is, hogy hátha ez segít.. Mondjuk azóta csinálja ezt a random kidobálást.. Visszateszem, hátha, de attól még a képelsötétedős dolog mindig van és mindig játék közben. 72 fok volt eddig a max a videókártyának, a procit 41..

Mit tegyek? Már baromi idegesítő. Van, hogy kicsit erőteljesebben ütök az asztalra és ismét fekete képernyő, 5 csipogás, kábelek mozgatása, ventilátorok maxra és megint jó.. MI EZ?


2015. jún. 8. 17:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!