Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha laptop merevlemezt használo...

Ha laptop merevlemezt használok asztali gépbe, lassabbak lesznek a programok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lassabb mint egy asztali HDD, de ez kihat a programokra is?

2015. jún. 9. 14:14
 1/4 Tengor ***** válasza:
A betöltésükre és azokra a műveleteikre, amik azzal járnak, hogy a HDD-hez kell nyúlni.
2015. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donfetibo ***** válasza:

Nem hinném, mert nekem is az asztali mellett van kettő laptopos és nem vettem volna észre, hogy lassabbak lennének, persze attól is függ, hogy milyen az olvasási sebesség vagy, hogy milyen fordulatszámon működik. Pl. ha a laptopos 7200 forog akkor még gyorsabban is megy mint egy 5200 asztali!

De a lényeg, hogy az asztali legyen a rendszer betöltő!!!☺☻

2015. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi kérdésem lenne még, egy ilyen átalakítót veszek ugye, [link] , ezzel akkor hozzátudom kötni a géphez minden gond nélkül? Tehát lesznek hozzá kábelek? ( nemtudom alaplaphoz kapom-e alapból a kábeleket merevlemezhez , vagy merevlemezhez kapnám )
2015. jún. 19. 01:56
 4/4 Tengor ***** válasza:
Tápkábel (fehér molex) lesz a tápból. Adatkábel pedig IDE, aminek kellene lennie a gépben, de biztosra akkor mehetsz, ha megnézed.
2015. jún. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!