Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan cd-író programot,...

Tudtok olyan cd-író programot, ami mid-et is ki tud írni?

Figyelt kérdés
Eddig csak mp3-at tudtam kiírni, de most mid-et is kellene. Valaki írna ilyen programot?

2015. jún. 9. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A midi fájl egy kotta, nem tartalmaz zenét. Le kell játszanod egy programmal, és az eredményt hangként rögzíteni ahhoz, hogy abból audió CD-t tudj csinálni.
2015. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kiterjesztést kiírhatsz CD-re, viszont MP3 lejátszó nem fogja neked lejátszani a MIDI-t.
2015. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkét válasz hasznos volt! De még mindig nem értem, hogy amikor írnám ki a cd-t és behozza a fájlokat, csak mp3-at mutatja, a midi-k nincsenek közte! Normál magnón lenne lejátszva, karaoke egyébként. Achampoo burning a program, akkor ott melyik opciót válasszam? Köszi!
2015. jún. 9. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Adatként írod fel, de normál magnó nem fogja lejátszani. Előbb lejátszatod valami erre alkalmas programmal, ami fel is tudja venni a végeredményt és mp3-ként tömöríted és mented. Ezt már írhatod hangként és a lejátszó is lejátssza.
2015. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd be google-be, hogy "midi to mp3", válassz ki egy neked szimpatikus programot, nyisd meg bennük a fájlokat és exportáld mp3 formátumban.
2015. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beírtam, és át is konvertálta, de rontott az eredeti zene minőségén. Visszhangzik és kicsit torz. Na mindegy! Azért köszi!
2015. jún. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!