Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem miért nem nyitja meg...

A gépem miért nem nyitja meg a képeket?

Figyelt kérdés
A gépem 3 napja nem nyitja meg a JPEG formátumú kéoeket, az összes képem a gépemen van (köztük rengeteg családi fotó, és félek, hogy "elvesztem" őket így), amikor megnyitom azt írja: A Windows Photo viewer nem tudja megnyitni a fájlt, mert a kép formátuma ismeretlen, vagy önnek nincs meg a legújabb photo viewer frissítés. (valami ilyesmi)

2015. jún. 9. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez arra utal, hogy sérültek a fájlok. Azért próbáld meg más programmal is (pl. IrfanView), de sok reményt ne fűzz a dologhoz.
2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
próbáld feltelepíteni az acdsee programot
2015. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem sérültek a fájlok, hogy, ezer kép (köztük a napokban készült, és több éves képek) hirtelen károsodtak? És csak a jpeg? Nem hiszem hog, ez a baj, de azért köszi!
2015. jún. 10. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem sérültek a fájlok, HÁT bizony azok !! szedtél le mostanában letöltésvezérlővel fájlokat? telepítettél pulgint amit a böngészőkért de csak 128Kb os volt vagy kevesebb ? van ismeretlen alkalmazás a programok és szolgáltatások közt amit nem tudsz mire vélni ?
2015. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem töltöttem le, egyik napról a másikra törtébt hogy beszart, de az a vicc, kb 10 képet tölt be abból az 1000 képből, amik jpeg-ek...el vagyok keseredve, hogyan tudnám visszaállítani?
2015. jún. 10. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Másold át egy másik meghajtóra vagy mappába tehát 10 jó de a többi nem ? hol nézed? milyen programmal?
2015. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 programmal néztem (és próbálkoztam) photoshop, windows photo viewer (ugye alapértelmezett) az Xnview-val, és az acdsee-vel
2015. jún. 10. 18:06
 8/11 A kérdező kommentje:
másik meghajtóban sem ment...
2015. jún. 10. 18:07
 9/11 A kérdező kommentje:
a rendszer visszaállítás nem működik, mármint nincs oéyan időpont amikor még jók voltak a képek... Kérem valaki segítsen, az összes családi képem rajta van. :(
2015. júl. 26. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Mostanában szarakodnak a photoviewer programok, keress egy másik képnézegetőt. Nálam sem működik pl. a windows 10 home képnézegetője.
2015. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!