Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Key loggeren ugyan tudom...

Key loggeren ugyan tudom beállítani hogy el küldje nekem az adatokat?

Figyelt kérdés
Egy ottholi számítógépre szeretném felrakni( ha meg lehet oldani akkor online, és hogyan) és mivel van mikor heteket nem vagyok otthol, hogyan tudom ellenőrizni hogy mit használtak rajta?
2015. jún. 10. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem akarod, hogy használják a gépedet, tegyél rá jelszót. A keyloggert felejtsd el. 1-5 évig terjedő szabadságvesztés.
2015. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel használják és kell nekik a gép ezért nem tehetek rá jelszót.
2015. jún. 10. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

"hogyan tudom ellenőrizni hogy mit használtak rajta?"


windows esemény napló?


tipp, életemben nem kellet még használnom

2015. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a windows napló, de abban nincs benne a megnyitott oldalak és a beírt adatok, pl beszélgetések, kódok.
2015. jún. 10. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

"nincs benne a megnyitott oldalak és a beírt adatok, pl beszélgetések, kódok."

Ami az ő saját magánügyük. Neked semmi jogod kifürkészni azt (lásd BTK. 422. §-a).


Saját géped, közös használat, és félted a saját adataidat? Tessék akkor felhasználói fiókokat létrehozni, a személyes adataidat meg titkosítottan egy külön meghajtóra (online felhőszolgáltatásba) lementeni.

2015. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi közöd a beírt adatokhoz, beszélgetésekhez, akkor sem, ha a te gépedet használják.
2015. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!