Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az fps problémámra a...

Laxi007 kérdése:

Mi lehet az fps problémámra a megoldás?

Figyelt kérdés
Vettem egy új videókártyát. Betettem, fel is telepítettem a drivert. Itt kezdődtek a problémák... Újraindítás után nem indult a gép... Jó mindegy vissza állítottam, és szedtem le netről egyet. Hát kezdetben még nem volt semmi különös probléma, de utánna egy furcsa dolog történt. Full grafikán ugyan annyi fpsem van mint legrosszabbon... Sajnos ez nem azt jelenti hogy sok van... Mi lehet a baj ? Talán rosz a driver ? (r7 250)

2015. jún. 11. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
"Full grafikán ugyan annyi fpsem van mint legrosszabbon..." Ezt nem egészen értem :D Meg ugye nem voltál olyan buta hogy egy sima 250-est vettél? a 250x mérföldekkel jobb, és szerintem valami driver hiba lesz, a radeon hivatalos oldaláról szedd LE! Meg sokat a gépedről sem tudni, de még a hiba okairól sem.
2015. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Full grafikán ugyan annyi fpsem van mint legrosszabbon..."


Alapvetően annak a jelen szokott ez lenni, ha annyira gyenge processzor van a gépben, hogy nem tudja a videokártyát kiszolgálni. Egy ilyen gyenge kártyánál ez azért ijesztő...


Lehet persze az is, hogy a grafika módosításánál a felbontást nem változtatod. Ez egy gyenge kártya, csak kis felbontással használható, tehát hiába húzod le az opciókat, ha közben pl. full HD-n próbálkozol.

2015. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!