Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamhez szeretnék segítséget...

Steamhez szeretnék segítséget kérni, prámiumra szeretnék váltani. OKé ha én egy játékot vennék (4.99€ - ez egy leárazott érték) akkor például enyiért prémiumra váltana a steam? és pl elérhetővé válna a market CSGO számára?

Figyelt kérdés

Rendelkezem Counter Strike Global Offensiv játékkal.

Külön oldalról vettem olcsobban .. igy csak CD kulcsként van aktiválva.. tehát nincs prémium profilom.

Mert ugy steamről kell venni játékot a prémiumhoz.

Igen de én azt hallottam hogy minimum 5€ értékbe kell hogy minden funkció elérhető legyen. És ugye az a kérdésem hogy a fentiek meg fellelnek-e ennek a kitevésnek.


2015. jún. 11. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg oké a 4,99 is, bár ezt csak mondják, nincs vele személyes tapasztalatom. A lényeg, hogy közvetlenül a Steamről kell vásárolni, és akkor teljes értékűvé válik a fiókod.
2015. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magán a Steamen kell vásárolnod (vagy a Steam Walletedre tölteni 5 eurót), külső kulcs aktiválása nem számít bele. Most kezdődik a nyári Steam vásár, pillanatok alatt össze lehet vásárolni 5 euró értékű játékot.
2015. jún. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ha minden igaz akkor prémium lett a vásárlástól. Barátokat tudok hozzá adni és majd meglátom 30 nap múlva hogy a csgo market jó-e.
2015. jún. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!