Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket ajánljátok windowsban?

Melyiket ajánljátok windowsban?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni a nyáron megjelenő windows 10-et. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy melyik változatát ajánljátok ? A sima Home vagy a Pro verziót.


i5 3570 3.80GHz procim van 8gb rammal és egy 1024gb asus 650ti kártyával. Játékra kellene a windows, offiszos munkákra,netezni, filmet nézni. Melyik verziót érdemes megvennem. Én a home-ban gondolkodok leginkább. Bár olvastam, hogy lesznek rajta olyan funkciók melyek automaták lesznek pl frissítés. a pro-nál meg be tudom állítani. Nem tudom eldönteni melyik lesz jobb.


A másik ha megveszem és feltelepítem a gépemre az oké. Ha újratelepítem a gépet akkor úgyanúgy megint beírom a termékkulcsot és kész ? Tehát többszőr is elfogadja ? A harmadik kérdés pedig, hogy ha veszek egy laptopot és arra is fel akarom telepíteni akkor oda is jó a termékkulcs vagy másik kell ? Bocsánat a szétszórt kérdésekért. Kérlek segítsetek minden infóval.



#tgerterterte
2015. jún. 11. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az általad felsorolt dolgokra mindkettő alkalmas. Hogy kellenek-e az extrák, azt neked kell eldöntened.


Természetesen újratelepíthető.


A licenc egy példányra és adott gépre szól, legálisan nem rakhatod rá másikra. Ha több kell, többet kell venned.


Ha adott gépen már van legális Windows 7 vagy Windows 8 példány, akkor ingyenesen frissíthető 10-re.

2015. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs eredeti rendszerem. Van egy 10 éves gépem win8.1 sima fut rajta ,mert még az is gyorsabb mint szegény xp. A mostani 2 és fél évesen pedig egy win8.1 pro fut. Sajnos nem eredetiek. Windows 10-et azért akarom megvenni,mert csak úgy fogok hozzá frissítéseket kapni. Mennyire fontosak azok az extrák ? Vagy mit takarnak ? Pl olyan nem lehet hogy az egyik jobbankihasználja a gépet mint a másik ? Tehát egyiken gyorsabb lesz a mint a másikon ?
2015. jún. 11. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan bonyolult dolog. Keresel egy oldalt, ami a két verziót összeveti, pl. a Microsoft hivatalos oldalát.


Megnézed a felsorolt paramétereket, és megállapítod, hogy szükséged van-e valamelyikre, ami csak a próban van. (Ha nem tudod, akkor nincs...)

2015. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!