Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire rakjam, vagy mi ez?

Mire rakjam, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Bandicam-al csinálom a videókat fullHD-ban 60fps-el tökéletes az asztalnál is és a játékoknál is, számomra a legjobb videó rögzítő! :) Node, most egy asztali videómnál észrevettem hogy nem 100% os a képernyő, pedig 1920x1080p-re van állítva!.. A játékoknál is 1920x1080p-re van állítva, bár ott nem figyeltem de asszem ott teljes.. de majd megnézem. A kérdésem az lenne hogy van egy olyan beállítási lehetőség hogy full képernyő, és külön 1920x1080, ugye a 16:9. Azt nem értem a ha a monitorom 24"colos fullhd és 1920-ra van rakva akkor mért nem veszi az asztalt teljes képernyőbe? :) És mért van külön hogy full screen? Akkor most hogyan készítsem a gameplay és az asztali videókat? 1920-ba, vagy full screen-be? A válaszokat előre is köszi!
2015. jún. 12. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval hogy lehet egy 1920-as monitor mellet még olyan hogy full screen? akkor most nem az 1920 a full screen?
2015. jún. 12. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Fraps, és nincs ilyen gond.
2015. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem az nem jön be, azért mert divatból sokan azt küldik nekem nem jön be :D próbáltam mát többször is, de nein. :DD ez tű éles videókat csinál, csak az asztalnál van gond, de már megoldottam, csak nem értem mi az h full screen meg (vagy) 1920 szal érthetetlen.
2015. jún. 12. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
De azt tudod hogy a Frapsen alapup a bandicam is ugye? Konkrétan csak a UI más.
2015. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!