Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám rá rakni egy...

Balázs00100 kérdése:

Hogy tudnám rá rakni egy pendrive ra a már feltelepitett xp op. Rendszert?

Figyelt kérdés
sokat gondolkoztam már rajta.. de nem tudom

2015. jún. 13. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a célod vele? Csak azzal hogy rámásolsz valamilyen mappákat, egy egy másik gépen nem fog futni, az biztos. Elindulni sem fog a géped arról.
2015. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy minek ?
2015. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kicsi a winyom... de az ujjat nem nagyon akarja bootolni(120gb os samsung)... de a 8 gb os pendriverol tud bootolni.. és arra gondoltam hogy a pendrivera rádobok egy komplett telepitett op.rendszert és az bebootolja a pendrive
2015. jún. 13. 19:32
 4/14 tabaki ***** válasza:
Ha telepítőt akarsz csinálni, akkor sehogy.
2015. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem ? 120 gb os winyón van az XP és nem tud boot olni mert kicsi ???


??

2015. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
na akkor elmagyarázom... azt akarom megoldani hogy a pendrive omon legyen egy telepitett xp.. de nem nagyon tudom h hogy kell... mivel ez amit most használok vinyo kicsi(20gb) és van egy uj ami 120 gb os és azt nem nagyon akarja bootolni.. a bios látja... megprobáltam telepiteni rá az xp t... de az automata ujra inditás után nem nagyon akart beindulni... pedig tudom h semmi baja a 120 gb os vinyonak... érthetöbb?
2015. jún. 13. 19:41
 7/14 tabaki ***** válasza:
Ja, elkéstem... Szerintem az se fog menni. Telepítéskor a rendszer feljegyzi az útvonalakat, meg egyéb relációkat, mélyebb ismeretek nélkül nem hiszem, hogy át tudnád irkálni. Elvileg nem lehetetlen, mondjuk egy linuxos live-cd-ről bootolva. Elvileg.
2015. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
vagy ezt az op rendszert amit használok... rárakni egy pendrive ra... megolhato?
2015. jún. 13. 19:42
 9/14 anonim ***** válasza:

A 20 Gb osra rárakod az XP t ez akkor C meghajtó lesz


és a 120 Gb os meg lehet a tár meghajtó amire telepíted a dolgaidat



IDE vagy Sata winyók ? milyen alaplapod van?

2015. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tabaki ***** válasza:
Hm, inkább a százhúszas vinyó bootolási problémájának kéne utánamenned. Aktív a partíció? Masterre van állítva a merevlemez? Sajna, nincs túl nagy tapasztalatom benne, de hátha másnak lesznek még tippjei.
2015. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!