Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Twitter mobil applikációjába...

BT86 kérdése:

A Twitter mobil applikációjában van rá valami megoldás, hogy ne frissítse a tweeteket és/vagy ne ugorjon állandóan vissza a legfrissebb tweetekhez?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, hogy amikor Twitteren olvasgatnék kicsit, az időm nagy része azzal telik, hogy lapozgatok. Időrendi sorrendben szeretném őket olvasni, illetve mivel nem túl sok tweetet jelenít meg egyszerre, azokkal kezdeném, amik rövidesen már nem lesznek láthatók, nem pedig a frissekkel, amiket még később is elolvashatok. Viszont ha megnézek egy képet, vagy egy linket, akkor a legtöbb esetben frissít amikor visszalépek (ezt sem értem, hogy ez miért random), és visszaugrik a legújabbakhoz, ami után jöhet ismét a lapozgatás...

Ami még nem is lenne olyan nagy gond, ha nem több részletben töltené be őket. Így viszont lapozok az aljáig, utána várni kell míg betölt néhány régebbit, utána ismét lapozás, majd várakozás stb. Amíg el nem érek oda ahol tartottam.

Ráadásul előfordul, hogy csak simán a tweetek olvasása közben is megcsinálja ezt, aminek meg végképp semmi értelme. Minek akarnám, hogy frissítse őket, és a legfrissebbhez ugorjon, miközben épp a régebbieket olvasom?!



2015. jún. 14. 01:16
 1/2 anonim válasza:
Milyen telefonod van? És a Twitter legfrissebb verziója van rajta? Nekem BlackBerryn nem így csinálja, csak akkor töltődnek be az új tweetek, ha a kezdőlapra kattintva frissítem magamnak. Sőt, úgy is frissíthetek, hogy felhúzom a tweeteket, és akkor nem az elejére ugrik, hanem ott marad, ahol épp tartottam, és akár felfelé haladva is olvashatom őket.
2015. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uhh, az kimaradt :)

Galaxy S Advance, Android, friss minden.

Már az is jobb lenne, ha egyáltalán nem frissítené őket, csak amikor én lejjebb húzom a legfrissebb tweetet (vagy a kezdőlapra kattintok). De a beállításokban semmi erre vonatkozót nem találtam.

Igen, így felfelé haladva szeretném én is, ahogy írod. Csak így nehéz kivitelezni, hogy folyamatosan a frissekhez ugrik.

Az a legviccesebb, hogy amikor frissít (akár csak random időpontban miközben olvasok, akár linkről/tweetről visszatérve), és épp rajta van az ujjam a képernyőn, és lapozok, olyankor változó hogy visszaugrik-e. Nem tudnék arányt mondani, viszont ha nincs rajta az ujjam, akkor szinte kivétel nélkül az elejére megy.

2015. jún. 17. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!