Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 elindításánál kék...

Windows 7 elindításánál kék ablak és kikapcsol magától, miért van ez?

Figyelt kérdés
Windows 7 mellé tettem ubuntu 12.04-et külön partícióra, de az mellett mindig is működött a windowsom. Ma be akartam kapcsolni a windowsot, aztán kiírta, hogy normál módú inditás, javítás(ajánlott) ... ezt a szöveget régebben is kiírta, de most ha normál módban indítottam, betöltötte a windowsos logót és utána kék ablak jelent meg, 5 másodperc és kikapcsolt. Utána elindítottam javításban, ott valami lemezkarbantartást végzett, kiírta, hogy 1 vagy több órán át is tarthat. Már 7 órája csinálta és semmi, ugyan azt írta ki és töltötte tovább. Mi lehet a gond? Ez most a windows újratelepítését jelzi? Hogyan tudnám megtartani a windowsban tárolt dolgaimat, mert nagyon sok fényképem van, ami csak ebben van meg és nem szeretném elveszteni semmi pénzért sem :(

2015. jún. 15. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit ír a "kék ablakban"
2015. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tengor ***** válasza:

Ubival bootolj be és egy HDD-re mentsd ki az adataidat. Aztán tedd újra a Win 7-et!

Mondjuk remélem van biztonsági mentésed a fényképekről, ha neten ez a HDD már menthetetlen lenne!

2015. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az a kék ablak kékhalált jelent.

2 oka lehet:szoftveres hiba(vírus és hasonló) vagy hardware-es hiba(VGA vagy HDD bedöglött).

Bluescreenview-vel meg tudod nézni hogy mi a baj.Lépj be csökkentet moddal.Ha az Ubuntu müködik akkor valószínűleg szoftveres hiba.De az sincs kizárva hogy a HDD-vel van a hiba.Mivel a Linux müködik még félig halt merevlemezen is.

2015. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mi akart lenni a kék ablak, én azt kérdeztem hogy mi van oda írva. A kékhalál általában nem csak egy sima kék szar.
2015. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

lefényképeztem telefonommal, máris feltöltöm ... egyébként csökkentett mód indításánál is ugyan az az ablak jött be

.. na jó, de most egy kicsit megnyugodtam, mert most nézem ubuntun, megtudom nézni a fájlokat, amik windowsban is vannak, úgy hogy minél hamarabb el is mentem USB-re

2015. jún. 15. 15:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem a HDD-vel volt baj.Valamilyen vírús volt.
2015. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#4 tudom hogy tudod.A kérdezőnek írtam.
2015. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


itt is van

2015. jún. 15. 15:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Drivert nem raktál fel mostanában?
2015. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
tudtommal nem ... amióta rátettem a linuxot, azóta csak talán 1x voltam rajta, de akkor is csak egy két fájlért mentem fel rá ..
2015. jún. 15. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!