Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10-hez kell majd...

A Windows 10-hez kell majd vírusirtó? Vagy az alap beépített is jó lesz?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 10:09
 1/7 anonim válasza:
51%
Naná,hogy kell!
2015. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 17. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi használatra, ha értesz az internetezéshez, és tudatosan böngészel, akkor elég a beépített defender (Microsoft Security Essential) is, ami már a Windows 8-tól kezdődően automatikusan a rendszer része.
2015. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belapus ***** válasza:

A Windows 10 alap vírusirtója a Windows Defender, amely tartalmazza a Microsoft Security Essentialst.

A felhasználók egy részének ez minden bizonnyal megfelel.Akinek egyéb igényei vannak vagy nem bízik a Defenderben, az telepíthet másik AV-t is.

2015. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mért erőltetik ezt a windows 8-at 10-et xp után jött a win7 mindenki azt használja hiába jött a vista meg a többi ők nem lettek sztárok :D
2015. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 29. 10:30
 7/7 anonim válasza:
Sztem minden windows szar ahogy va kivéve a windows 7 ultimate az van a nagygépen kaptam egy laptopot karira és windows 8.1-től lefele egyikt sem bírja, merthogy az neki "elavult".... olyan szar a windows 8 kérem vissza a indows 7-emet >.<
2015. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!