Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamilyen olyan videoszerkesz...

Valamilyen olyan videoszerkeszto/video vago programot keresek, ami jo minosegu es konnyu letolteni. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Mar regota keresek ilyet de egyik se toltodik le,ha valaki tud egyet kuldje at a linket hogy hol toltsem le!
2015. jún. 17. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zadobe permier 99
2015. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Viccen kívül: adobe premier
2015. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem (eredetileg fizetős) programok összelopkodásával próbálkoznál akkor a vírusos telepítők helyett már lenne egy működő programod! :)


Ha csak vágni kell, esetleg javítani/konvertálni akkor avidemux!


Többire lightworks/blender (ne tévesszen meg, videót is lehet vele vágni). Rákeresel a googleben és a hivatalos oldalukról leszedheted őket. Nem vírusos és működik!

2015. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 donfetibo ***** válasza:

Itt van 1 pár link de ezek csa próba verziósak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] - ez magyar

Remélem tudtam segíteni!!!☺☻

2015. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt van pár legálisan teljes verziós ingyenes freeware:

* Virtualdub: [link]

* Avidemux: [link]

* Lightworks Free: [link]

* Blender: [link]

* Windows Movie Maker: [link]

2015. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Honnan veszitek, hogy a lopott programok vírusosak ? Egyáltalán nem jellemző rájuk. Több nemzetközi tor*ent kereső oldal van, azokon egy vírusos tor*enttel sem találkoztam. Rengeteg programot próbáltam ki, amíg megtaláltam az összes ideális programot. Az egy tévhit ami ezen az oldalon megy. Rengeteg orosz tor*renttel is volt dolgom és nem panaszkodom, teljesen korrektek. Természetesen van vírusvédelmem ami az ESET Smart Security. Ez elengedhetetlen, ennek az aktiválásához szükséges felhasználó nevet és jelszót a legnagyobb magyar warez oldalról szerzembe... Egyébként vírust bárhonnan belehet szedni, egyszer például az origó oldaláról kaptam szimpla képnézegetés közben. Szóval nem kell félni a torrentektől azok nem az örgögtől valók. Már vagy 5-6 éve rendszeresen töltök le nyílt külföldi oldalakról, sőt még egy orosz torrent oldalra is beregisztráltam mert az speciel zárt volt, de nem tartott két percnél tovább.
2015. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Erős késztetést érzek, hogy készítek egy tutorialt nyílt torrentoldalakkal kapcsolatban mert úgy látom ezen a téren iszonyú elmaradás jellemzi ezt az oldalt. Bizonyos feladatokra alkalmatlanok az ingyenes programok. De higyjétek el túl kell lépni a Movie Makeren és a nem tudom micsodán. Sajnos az Avidemux sem tökéletes én speciel inkább kerülöm, mert nem egy stabil program, helyette ajánlom mindenkinek az XMedia Recode programot. Már azzal is sok mindent lehet csinálni egy videóval és stabil, ajánlott a portable verziót használni mert akkor nem kell állandóan telepítgetni mivel sűrűn frissítik...és fejlesztik, és mindig a legfrissebb kodeckpackot használja. Szóval bizonyos feladatokra csak a feltört programok a jók. Ilyen például a Xilisoft Movie Maker 6.0.4 build 1231. Ezzel konvertálás nélkül tudok HD .MOV fájlokat vágni. Most jöhettek azzal, hogy ugyan már az Avidemux is tudja. Próbáljátok ki, minősíthetelen. Felirat égetésre, konvertáláshoz kiváló a Bigasoft Total Video Converter. Nem beszélve a népszerű video studio programokról. A CyberLink PowerDirectorral remekül lehet .srt feliratot készíteni, külön kilehet menteni .srt fájlba... Sony Vegas, Corel VideoStudio, Adobe programok. Ezeket mind bárki letöltheti, kipróbálhatja, törölheti bárki. Szóval ne vacakoljatok annyit, toljátok ezerrel.
2015. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget!
2015. jún. 22. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Imádom a warezharcosokat...


1) Nem minden crack vírusos! Ellenben nehéz megállapítani, hogy csak vírusként viselkedik (vagy esetleg pont azért, mert emiatt mindenki átengedi el is rejtenek benne kártékony kódot). A vak szerencsén múlik, hogy kapsz-e kártevőt vagy sem... (Villoghatsz a - szintén lopott és tört - víruskeresőddel, de tökéletes védelem nincs! Továbbá ha vírusosnak jelzi akkor sem tudod eldönteni, hogy valóban vírusos-e.) Mindenkinek a saját felelőssége, hogy bevállalja-e egy olyan gépen amin esetleg a netbankot (is) használja! De elég egy kártyás pizzarendelés is...


2) Nem fogok itt prédikálni, hogy miért vedd meg a programot. Mindenkinek a saját lelkiismerete. De miért használnál lopott programot mikor az ingyenes (amit még törni sem kell) épp úgy megfelel. Sőt néha jobb is.


3) "Az ingyenes szar!" Na nem pont így mondtad, de ez a lényege. Ha annyira hulladék lenne az összes ingyenes program, akkor hogy lehet, hogy az általad jól ismert torrent oldalakon a filmek 99%-át az INGYENES virtualdub-al kódolják? MWT, CINEDUB, stb.. csupa "jelentéktelen" releaser csapatok is azt használják. (Fájlinfókból kiolvasható ha nem hiszed.)


4) Konvertálásra ott van a handbrake vagy az ffmpeg. Tudsz jobbat? Mindegyik ingyenes. Aki windows-os felfogással a one-click programokat szereti azok használják csak nyugodtan a fizetős csodaprogramokat a default profilokkal amik lekorlátozzák a felhasználót. Aki a minőségre törekszik az pedig vegye a fáradtságot és paraméterezze be az ingyenes alternatívákat és 100x jobb minőséget fog elérni!


5) Az ingyenes alternatívák nem fognak versenyezni a nagy termékcsaládokkal. Pl egy gimp sosem fog funkcióiban teljesen lefedni egy photoshoppot. Ellenben egy átlagos felhasználónak bőven elegendő a gimp tudása is a legtöbb esetben. Ez csak valami fétis, hogy használjunk 3-6GB-os programokat, mindegyikből a corporate super ultimate extended version-t, aminek kb 70%-t sose tudtuk és nem is fogjuk tudni használni, de elmondhatjuk hogy: "hö' nekem a photoshop cc 2016 van már letorrentelve!" De ha megkérdezném ez miben tud többet mint az előző verzió a warezharcosok többsége nem tudná megmondani! Ez olyan mint a win7-ből is mindenki az ultimate verziót tölti le! (Igaz, fogalmuk sincs miben tud többet a home premium-nál hiszen sose használták azokat a funkciókat, ellenben remekül lassítják a rendszert!)


Összegezve: minden feladatra olyan programot használjunk ami kielégíti az igényeinket. Nem kell ágyú a verébhez és ne becsülje le senki az ingyenes alternatívákat (főleg akkor ne, ha nem is ismeri és nem tudja használni).

2015. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Öreg te fordítva ülsz a bilin az XMedia Recode amiről írtam, az ingyenes és az egyik legjobb programom. Úgyhogy elhiszem, hogy nem bírsz a rettenetes egóddal, és beteges nárcizmussal is küzdessz, de ha meg sem érted amit írok akkor ne osszad az észt, mert úgy látom elég kevés van abból neked is.

Egyébkén a lényeg, hogy irigyek vagytok, és ostobák. Írigylitek azokat akik jobb cuccal tolják a biciklit. Miért kell itt királykodni az ingyenes programokkal én azt már végképp nem értem.

Talán azért mert pont ez frusztrál benneteket, és kisebbségi komplekszusotok van azokkal szemben akik nem ragadnak le a ti szinteteken és tovább lépnek. Erre az a válaszotok, hogy támadtok és jöttök azzal a " lopott program " rossz dumával. 3 perc a neten bármelyik jobb program feltört verziójának a beszerzése. Na erre vagytok képtelenek. És inkább itt erölködtök , elképesztő nevetséges amit itt műveltek. Nem baj ez van, csak köpködjetek meg támadjatok meg vicsorogjatok, ha a fene nagy tehetségetekből csak erre tellik. Meg királykodjatok, meg nyomjátok ezt a " becsületes vagyok, mert ingyenes programot használok " című műmályer nevetséges dumát. Ja meg ez a " Minek neked photoshop úgy sem értetek hozzá", na ez még a másik kedvencem, hogy a te fajtád már csak tuja, hogy ki mihez ért. Na ekkor szoktam egy fél méteres kordell zsinórral elkötni a klott gatyám szárát és tele okádom. na csá.

2015. jún. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!