Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamilyen olyan videoszerkesz...

Valamilyen olyan videoszerkeszto/video vago programot keresek, ami jo minosegu es konnyu letolteni. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Mar regota keresek ilyet de egyik se toltodik le,ha valaki tud egyet kuldje at a linket hogy hol toltsem le!
2015. jún. 17. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10

"jobb cuccal tolják a biciklit"

Elfelejted, hogy nem csak a windows körül forog a világ. Egyébként nem az xmedia ellen érveltem (sose használtam és mivel nincs linuxra, valószínűleg nem is fogom) de ettől még lehet jó program. Hanem az alapvető hozzáállásod ellen, hogy //ami ingyenes az többnyire kevés és a fizetősök az űberkirály hárdkór programok és komolyabb feladatot csak azokkal lehet elvégezni//.


"Miért kell itt királykodni az ingyenes programokkal" Miért kell "királykodni" a tört programokkal?


"3 perc a neten bármelyik jobb program feltört verziójának a beszerzése. Na erre vagytok képtelenek."

Valóban. Letöltéssel együtt 4 perc, ha nagy a telepítő. Ncore-on én is fent vagyok egyébként, ne hidd, hogy ez valami futurisztikus találmány...


"irigyek vagytok, és ostobák"

Irigy? Mire? Azt hiszed én nem használtam premier pro-t vagy audition-t? Flashben AS3-as feltöltő plugint is írtam egy weboldalhoz. De az InDesign-tól és az Illustartortól vagy a Photoshoptól sem idegenkedtem. Ismerem a teljes termékcsaládot, ugyanis 10 évig használtam. (Magán célra. Nekem sem volt megvéve, bár még a "Macromedia" idejéből volt kulcsom hozzá. Nem végeztem olyan tevékenységet amivel ki tudtam volna termelni az árát így én sem vettem meg.) Az a különbség, hogy én 10 év után sem merem akkora arccal mondani, hogy mindegyiket tudom kezelni, mert mindegyiknek vannak olyan rejtett funkciói amikről lövésem sincsen. És olyan is van, amit valószínűleg sose fogok kihasználni (lásd ps 3D képességei, mert arra külön programokat használok). És igen, egy inkscape vagy scribus is sok esetben elég, bár most egyre többször használom a latex (illetve xetex) fordítót igényes pdf dokumentumok előállításához. Könyv vagy szakdolgozat készítéséhez milliószor jobb, mint egy word. Általános felhasználásra továbbra is hülyeségnek tartom ezeket a gigászi fizetős programokat. Nézd meg mire használja a többség a photoshoppot! Giccses, ízléstelen, minősíthetetlen képeket szerkesztgetnek (kb egy paint szintjén) és töltik fel a közösségi hulladékhálózatba. A felhasználók 90%-nak elég lenne a [link] is, mert a kreativitásuknak a google szokott határt szabni. Persze tisztelet a 10% kivételnek. Vannak hobbi művészek és grafikusok akik valóban kihasználják. Előbbi akkor szerezze meg, utóbbi pedig vegye meg (amúgy is pénzt keres vele). De nem ez az általános sajnos.


"ekkor szoktam egy fél méteres kordell zsinórral elkötni a klott gatyám szárát és tele okádom"

Én pedig akkor, mikor a sok beszédhibás vegasharcos tölti fel a jútyúbra a borzalmas gameplay videóikat a netről összeguglizott intróval. És a legszebb, mikor ugyanezen felhasználó feltöltései között: "Így használd a sony vegast!" című is van. Attól, hogy összetudnak lopkodni valami tört programot amit láttak a haver gépén még nem tudják használni. Rengeteg kérdés van még ezen az oldalon is: "melyik a legjobb videovágó program?" Na ez a nevetséges. Ha valaki olyan szinten van, hogy neki a legjobbra van szüksége (bár feladatfüggő, kinek mi a legjobb) az magától meg tudja válaszolni a kérdését. Akinek ezt kérdeznie kell, annak nyugodtan ajánlhatsz bármilyen programot, mert valószínűleg a tudását még az is bőven kiszolgálja majd. Persze neki ettől függetlenül a legnagyobb és legdrágább programra van szüksége, mert az e-pénisz csak ettől nő...

2015. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!