Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program van amivel...

Milyen program van amivel lehet szerkeszteni, vágni a DV kamerával felvett videót?

Figyelt kérdés
Van nekem egy szalagos, régebbi típusú videó kamerám,amin vannak anyagok.Köztük egy 32 perces kb 6GB-os videó,amit szeretnék úgy szerkeszteni,hogy bizonyos részeket kivágni belőle, teszem fel a 32 perces videóból összevágni egy 20 perces anyagot úgy hogy minden marad az eredeti beállításon,nem változtatok semmit,mindössze kivágni pár részt ,összeszerkeszteni és kb ennyi. Ehhez kellene egy program ,amivel ez meg tudnám oldani.Nagy segítség lenne ,mert amit eddig leszedtem programot,azzal még meg sem tudtam nyitni.

2015. jún. 18. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Corel VideoStudio PRO valamelyik verzióját.

Képek a programról:

PRO X4: [link]


PRO X6: [link]

2015. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Használhatónak tűnik,remélem megoldja a gondomat,köszönöm szépen a válaszodat és a segítséget!
2015. jún. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!