Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik az Utorrent, mit...

Nem működik az Utorrent, mit lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A pbay-on ha rákattintok az adott dolog letöltésére, kiírja, hogy nincs olyan program telepítve a számítógépen, ami meg bírná nyitni ezt az alkalmazást. Pedig az Utorrent telepítve van. korábban ezt nem tapasztaltam. újrarakta, frissítettem is, több böngészővel megpróbáltam már. köszönöm a segítséget
2015. jún. 18. 07:58
 1/3 kszk2 ***** válasza:

Újonnan egyre több probléma van au Utorrent-el. Szerintem válts valami jobb kliensre vagy egy régebbi verzióra.

A Chip magazinban volt egy jó cikk erről és azt írták hogy Bitcoin bányász kliens-t telepít az Utorrent.


Én FreeDownloadManager-t használok. Kezeli a sima letöltéseket és a torrenteket.

[link]

2015. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kszk2 ***** válasza:
"Au" helyett "Az" akart lenni
2015. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:
Társítsd a torrent fájlt az uTorrenthez (jobbklikk a letöltött torrent fájlon, majd a lenyíló menűből > társítás > és itt tallózd be a klienst)... és használj 2.2.1 vagy 3.1.3 verziót a kliensből.
2015. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!