Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-ről Windows 7...

Windows XP-ről Windows 7 Starter-re hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lefuttattam egy programot,ami szerint fellehet telepíteni a Windows 7-et. De mivel nincs semmi segítségem,és ultrán kezdő vagyok ebben,letudnátok írni lépésről-lépésre butítottan, hogyan is kell feltelepíteni ezt az op. rendszert,XP letörlésével és a partícionálást beleértve?


(1 GB ram, 160 GB merevlemez)


A komoly válaszokat előre is köszönöm Nektek! :)


2015. jún. 19. 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Wine-al tudod futtatni azt a programot, ami kell.... alternatíva is biztos, hogy van. Telepíts egy linux Mint-et, az csak kb a 35%-át fogja a ramodnak használni. 1 GB ram nem lesz jó a windows-nak, hidd el. Ha szenvedni akarsz, akkor meg telepíts win7-et. Ennyi.
2015. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megértettem4444!! Talán azért nem akarok Linuxot,mert ismerem...a lecseszésekre nincs szükségem. Aki normális válsszokat adott annak duplán köszönöm!!
2015. jún. 20. 05:59
 13/13 Tengor ***** válasza:
Ismered és mégsem? Mesélj!
2015. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!