Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Starter és a Windows...

Windows 7 Starter és a Windows 7 home basic külömbsége?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Windows 7 Starter és a windows 7 Home Basic között mi a különbség?

2014. szept. 2. 13:25
 1/7 Tengor ***** válasza:

3 másodperc Google: [link]

Ha még rászánsz kettőt, akkor magyarul is megtalálod.

2014. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. szept. 2. 13:32
 3/7 A kérdező kommentje:
És még lenne egy kérdésem. hogy 1gb rammal meiket tegyem fel? Starter vagy a home basic-ot? :)
2014. szept. 2. 13:43
 4/7 Tengor ***** válasza:

A Starter notebook kiadás. Elég sok benne a megkötés (pl hátteret is csak külön programmal lehet módosítani).

Ha csak a kettő közül lehet választani, akkor startert tennék.

Ha kicsit tágítjuk a lehetőségeket, akkor Linux mintet tennék rá.

Ha tovább tágítjuk és/vagy a linux nem jön be, akkor vennék bele 1 GB RAM-ot és mehet rá a Home Basic.

2014. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most is épp Linux om van. és 80gb a merevlemezem. így arra gondoltam felteszem a windows 7-et 40gb re és a Linux-ot 40gb re csak nem tudtam meik Windows7 et. :) akkor szerintem a Starter. Köszönöm a válaszaidat! :)
2014. szept. 2. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Az úgy azért elég sovány lesz.
2014. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted sovány? :) a Tárhely miatt? :)
2014. szept. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!