Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A Windows fényképnézegető...

"A Windows fényképnézegető nem tudja megnyitni a képet, mivel vagy nem támogatja ezt a fájlformátumot, vagy Ön nem rendelkezi a fényképnézegető legújabb frissítéseivel. "?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám megcsinálni, hogy újra megtudjam őket nézni? Van amit mutat és van amit nem. Egyik ismerősömnek kölcsön adtam a gépem és vírusosan kaptam vissza. Hogy tudom végleg törölni, és újra megjeleníteni a képeket?
2015. jún. 19. 12:38
 1/2 tabaki ***** válasza:

„Van amit mutat, és van, amit nem.”


Hát ez bármiféle képnézegetőre igaz, úgyhogy nem mondanám, hogy sokkal beljebb vagyunk. Mégis, melyik formátumot mutatja, melyiket nem? Hátha az derül ki, hogy teljesen szabályosan működik.

Képnézésre eleve érdemesebb okosabb nézegetőket használni: IrfanView, XnView, Faststone.

És mit akarsz törölni? A vírust? Valami vírusirtóval, vagy újratelepíted a rendszert, ha más nem segít -- de ez a képektől független kérdés.

2015. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Toga Aty ***** válasza:
2016. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!