Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-re szeretnék majd...

Windows 10-re szeretnék majd frissíteni, Windows 8.1-ről. De:a Microsoft, köti az ebet a karóhoz hogy, csak legálisan telepített windows 7 illetve windows 8.1 frissíthető windows 10-re. Sajnos az enyém nem az. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

1) ez nem igaz, csak kapsz majd egy figyelmeztetést gondolom

2) vedd meg!

2015. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Amikor megjelenik, letöltöd ugyan úgy mint az előző rendszert. Ingyen ne akarj legális példányt ;)
2015. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Orfeusz| nevű felhasználó válasza:


"Amikor megjelenik, letöltöd ugyan úgy mint az előző rendszert. Ingyen ne akarj legális példányt ;)"


kedves Orfeusz.Tudom hogy nincs ingyen,de a microsoft azt állítja,hogy annak ingyenes lesz akinek legális win7,vagy win 8.1 van a gépén.Na erre írtam azt hogy sajnos az enyém nem legális.Ám ha bemegyek egy számtech. boltba és ott kérem hogy tegyék fel a win10-et az sem legális mert nem dobozost raknak fel azért mert arra nekem nem telik.Ráadásul angol nyelvű (még most).

köszi a segítséget mindenkinek.

2015. jún. 20. 06:05
 4/5 anonim válasza:
100%

Július 29-én lesz lehetőség Windows 7 és Windows 8.1 rendszerről frissíteni a Windows 10-re. Ha az operációs rendszered nem legális, akkor is lehetőséged lesz frissíteni a Windows 10-re, de akkor a Windows 10 nem lesz legális és eredeti, hanem ugyanolyan kalózverzió marad. Ez azt jelenti, hogy megjelenik egy áttetszőtlen vízjel, ami ott fog virítani a jobb alsó sarokban, hogy a "Windows ezen példánya nem eredeti!". És bizonyos időközönként meg fog jelenni egy ablak, hogy "...szoftverhamisítás áldozatává vált...". Ezek a kellemetlenségek azonban különböző programokkal eltüntethetők, és egyáltalán nem fog látszódni, hogy egy illegális, nem eredeti rendszerről van szó. A Windows frissítéseket is meg fogod kapni, mert a Windows Update is legálisnak fogja tekinteni, csak te fogod tudni, hogy nem eredeti a Windowsod.

De én azt javaslom, ha szereted a Microsoft termékeit, akkor vedd meg a Windowst. Én és sokan mások is ezt tesszük.

A Windows 10 végleges változata már magyar nyelven is meg fog jelenni. De jelenleg még angol nyelvű, de ez csak a technikai előzetes. Nyugi, magyar lesz a rendszer.

Remélem, tudtam segíteni, ha valami nem világos, vagy egyéb kérdések merülnének fel, állok rendelkezésre.

2015. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló.Tíz pontot érdemel a válaszod,mert miden általam gondolt (még fel sem tett) kérdésemre megadtad a választ.

Gondolatolvasó vagy,köszönöm a hasznos és mindenre kiterjedő infókat. :)

2015. jún. 21. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!