Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8nál a grafikus hangkártya...

Win 8nál a grafikus hangkártyabellításoknál nincs stereo belső hangfelvételi lehetőség?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Av win 7nél van,be kell állítani a rejtett megjelenítést is.Itt ennyi van.Imput is van ,csak egyxforma az okonja.Vagy ha van,hol van?Köszönöm

[link]

2015. jún. 21. 19:12
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Úgy emlékszem a rejtett Sztereo keverő csak a hangkártya driver telepítése után jelenik meg.

Windows telepítésekor High-Definition Audio eszközként felismerheti, de ilyenkor több funkció nem elérhető.

2015. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos.Letöltöttem lenovohoz a hangkértya drivert ,ugyanaz maradt.Ezután az eszközöknél a saját driverét lehúzva ,megjelent a stereo hangkeverő.Viszont eltűnt az imput bemenet.Nem tudok 3.5-es jack-ről felvenni.
2015. jún. 21. 22:09
 4/6 A kérdező kommentje:
2015. jún. 21. 22:13
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Tehát akkor van külön mikrofon és vonali bemenet, és mindkettőt használod?

Ilyen:

[link]

2015. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gond lesz.Csak hangszóró yacj van,Régi laptopon úgy volt ,hogy egy bemenet,de megkérdezte mit dugott be?Vonal vagy microfon.Sajnos nem tudja a gép.Most érdeklődtem utána,conrádbe lehet venni kazetta digitalizálót.Pedig nem akartam venni.Azért köszönöm a hozzászólást:)
2015. jún. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!