Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdő grafikusként találok...

Sándorjános kérdése:

Kezdő grafikusként találok aktmodellt Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne. Nő és férfi is jelentkezhet. A rajzokat, amiket a modell megtarthatná. Bérről, költségről megállapodhatunk, ha valaki szégyellősebb, akkor fehérneművel, fürdőruhával is teljesen rendben van. Ha úgy jó, akkor nem szükséges állandó beállításban maradnia, pl. tv. nézés közben is le tudok rajzolni szerintem bárkit. Leginkább felnőtt testalkattal rendelkezők jelentkezését várom (tehát se 11, se 90 éves ne legyen az alany).


Esetleg ha tudtok instrukciókat, hogyan szerezhetnék hétköznap modellt, tehát egyszerű beszélgetés során ledumálva, hogy ne nézzenek hülyének se és elég hamar meglegyek, annak nagyon örülnék.



2014. jún. 16. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem kérsz meg barátokat? ők szerintem még mindig hamarabb elvállalják (főleg ha lehet rajta fehérnemű vagy fürdőruha)
2014. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátokat már bebetonozta 8)
2014. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, prostituált nők és férfiak?
2014. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A barátok nem igen vállalkozó szelleműek :\ meg menne a kavarás stb. még félreértések lehetnének... A másik meg az, hogy csak kevés barátom él Debrecenben, akinek ideje is lenne rá. Többségük melózik, aztán meg nem akarom zavarni őket. + 18 - 19 évesek vagyunk :S a felvételin pedig fogadni merek rá, hogy legalább 25 - 45 éves modell lesz.
2014. jún. 16. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is komolyan foglalkoztam a rajzolással, volt is egy ilyen kör ahova jártam, teljesen szabad a cuccot kellett magadnak vinni és ott volt többször is aktmodell.

Én is debreceni vagyok, megkérdezhetem neked, de nem tudom, mert már 2-3 éve hogy nem voltam.

2014. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerek lebújokat, de nincs kedvem se ilyen helyeken ismeretséget szerezni.
2014. jún. 16. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a múltkor egy rendezvényen odajött hozzám egy 30+-os pasas, hogy akarok e modellkedni, mert szerinte karakteres arcom van...nemet mondtam erre elkezdi, hogy rajzolni szeretsz-e? Mondom igen...Azt mondja, oké akkor leszek az aktmodelled ingyen, adok telefonszámot és veszi elő a telefonját...Kínomban nevettem és egy "Jézusom, nem kösz" kíséretében sietve otthagytam...Lehet még is el kellett volna tennem a számát, neked most jól jött volna. :)
2014. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez kétségtelen :DDD
2014. jún. 16. 18:13
 9/10 anonim válasza:
Szívesen vállalom, persze ha egy személyes találkozás, beszélgetés után megfelelek.
2014. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha még aktuális a keresés vállalom.
2019. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!