Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FL Studio - Hogyan csináljam?

FL Studio - Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Próbálgattam már, alapot is raktam már össze, nézegetek videókat, de valahogy nagyon nehéz nekem. Ott, hogy akkor a dropot meg a hangot hogy hozzam létre, ott nekem végem. Valaki tudna nekem segíteni bővebben?

2015. jún. 21. 19:20
 1/5 anonim válasza:

Van magyar nyelvű használati utasítás, legalábbis az FL stúdió 6-hoz volt.

Én az FL 10-et, hát annyit mondok neked kell hozzá egy erős 2 év mire ráérzel mindenre.

2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Patterns-ben állítsd elő az alapot, (Kick,Bass,Hat,Clap,Snare,Perc,Synth,Stb.) és építsd fel a zenéd.

A vokált pedig helyezd ahová kell, azaz ahová szeretnéd.

Electro,House zenét szeretnél?

Drophoz nem elég az alap.

Szükséged lesz VST-re, azaz hangokra. (Lead,Pluck,Bass,Pad stb.)

Ilyenek pl.:Sylenth 1,Nexus 2, Massive, stb.

2015. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zénevű ***** válasza:

Először csináld meg pattern módban a főbb részeket(dobok,verse,bridge,refrén,szóló,intro,stb.), majd rakd össze a playlist editorban a létrehozott patternjeidet. A dobokat simán a gombokkal tudod bepötyögni, a szintihangokat meg pianoroll ablakban. Ez a meló túl összetett ahhoz, hogy itt megtanuld, röviden nem lehet leírni. Nézz még több tutorialt és használd még többet az FL-t!

Sok sikert! :-)

2015. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nemnem, future house-t akarok csinálni:)
2015. jún. 22. 14:56
 5/5 Zénevű ***** válasza:
Attól még a program ugyanúgy működik, mind1 milyen zenét csinálsz vele!
2015. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!