Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Összeomlott a vírusirtó...

Összeomlott a vírusirtó programom? Sürgős! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
ESET Smart Security 8 programot használok Windows 8.1 alatt, eddig minden tökéletesen működött, de ma csak ennyit írt ki (nem biztos hogy pontosan ezt, de valami ilyesmit): "nem sikerült a kelnerkapcsolat". A gépem is belassult azóta egy kicsit, próbáltam reinstallt is, de nem engedi letörölni, valami olyat ír ki az uninstall végén, hogy nem jogosult a művelet végrehajtásához. Próbáltam volna csökkentett módban letörölni, de Win 8.1 ben nem tudok belépni csökkentett módba. (Tudom, hogy hogyan kell, de mikor megnyomom az F8 billentyűt, ugyanúgy elindul normál módban. Bocsi a hosszúra nyúlt szövegért, bármilyen nemű segítséget szívesen elfogadok. Köszönöm!

#számítástechnika #eset hiba #nem jó az eset #kellnerkapcsolat proléma
2015. jún. 22. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell csökkentett módba lépni uefi-s gépen. (ha nem tudtál belépni f8-al feltételezem emiatt)

[link]

2015. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már betudtam lépni csökkentett módba, de az a baj, hogy a "Programok eltávolításánál" nem jelenik meg az ESET, de közben fut, hibásan. Egyébként köszönöm.
2015. jún. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!