Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assassin's Creed Brotherhoo...

Az Assassin's Creed Brotherhood-ban hol vannak elrejtve a terrakotta fazekak (terracotta pot)?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 18:10
 1/5 Vandor95 válasza:

Szia.

Ha jól emlékszem, különböző ládákban. A megoldás: fossz ki mindent, de a tárgyakat inkább ne add el, mert 1-2 kivételével szinte mindenre szükség lesz. Egy jól kereső szál amikor megjelennek már a banditák, őket megéri fosztogatni :) és még tárgyak is akadnak néhánynál.

2015. jún. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Borgia-ügynököknél is akadhat nèha. De tárgyakat tényleg ne adj el! Van olyan, amit csak egyszer kapsz az egész alatt. Ha pénz kell, zsebtolvajkodj.
2015. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vandor95 válasza:
Zsebtolvajlás, mint pénzszerzés szerintem nem a legjobb. A később megjelenő banditák, az előtt és akár közben a futárok. Na meg a zsebtolvajok, mármint a néha megjelenő (térképpel piros erszény ként jelölt) elfogni/megölni való emberkék.
2015. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vettem néhány kincsestérképet a műkereskedőnél, megcsináltam az asszasszinokkal azt a szerződést is, ahol lehet fazekat kapni.
2015. jún. 25. 09:08
 5/5 Vandor95 válasza:
Látod a térkép eszembe sem jutott :D bár utólag rájöttem, hogy amihez térkép jár, azt sas-látásban is felfedezem :D szóval mindegyikre ne adj ki pénzt szerintem, max ha nagyon nincs mire költeni :) vagy ha már nagyon nem találod a gyűjtemény utolsó darabját :D (dns-ben asszem az utolsó fül alatt vannak ilyesmik hogy kilátóhelyek, borgia zászlók, kincsesládák)
2015. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!