Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy új Lenovo G50-45-öt...

Vettem egy új Lenovo G50-45-öt amin FreeDOS van. Kaptam hozzá telepítő (CD-t win8.1). Hogyan kell telepíteni?

Figyelt kérdés
elindítom a gépet.. majd kéri a dátumot meg az időt, de utána beadja ezt: (C:\>) ! keresgéltem neten és olyan is volt hogy beléptem F2-vel a BIOS menübe és ott a BOOTnál a Boot Mode:Legacy Support lett a Boot Priority Legacy First és az Exitnél az OS Optimized Defaults Win8 64bit re állítottam.. de így is semmi... valami ötlet? :(

#BIOS #DOS #bootolás #Legacy #boot menü #Lenovo G50-45 #Lenovo boot #win8 boot #dos win8 boot
2015. jún. 23. 21:22
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A BOOT priority-nél az Optical Drive (vagy valami oprikai meghajtóra utaló) legyen az elsődleges, a HDD a másodlagos. Ha ezt beállítottad, tedd be a lemezt, és a bootolás során lesz egy ilyen: "To boot from CD ROM press any key..." És akkor te megnyomsz egy gombot (a főkapcsolón kívül bármit) és már fut is a telepítő.
2015. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Ebből a szempontból egyébként teljesen mindegy, hogy van-e rajta DOS, egy clean installt kell csinálni.

A neten van rengeteg tutorial, találhatsz a te UEFI-dhez hasonlót is. Ha a telepítőt sikerül elindítani, utána már egységes a dolog, csak az UEFI-ben (BIOSban) matatás lehet eltérő az elején.

2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nincsen a BOOT prioritynél más csak Legacy First és UEFI firtst :/
2015. jún. 23. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Újraindítás után nyomogasd az F12-őt, bejön egy bott menü, ott a vd-t válaszd!


Partícionálj mindenképpen egy C>>50-60GB a maradék meg D>>adatok. Ha játékokat telepítenél, akkor lehet nagyobb a C.

2015. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*dvd-t
2015. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!