Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe Premiere Pro CS6...

Az Adobe Premiere Pro CS6 videószerkesztő a cpu-ból 2-3 magot használ?

Figyelt kérdés
Most jelenleg Sony Vegas Pro 13-mal dolgozom és AMD CPU-m van. Az a baj, hogy az AMD-k nem a Sony Vegas Pro-hoz lettek tervezve (vagy fordítva), hanem az Intelekhez. Hogy miért? Azért mert álltalában (vagy mindig) az Intelek 2-3 magosak és a Sony Vegas is csak 2-3agot használ. Ezért rossz az AMD-seknek videóvágás szempontjából. És igazából ezért kérdezem tőlezek, hogy az Adobe cs6 is ilyen?

2015. jún. 25. 06:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Most az írhatjátok, hogy vegyek Intel-t, de úgysem fogok Intel-t venni, mert gamingezésben jobban teljesít az AMD.

Mindig azt mondják: Aki játszani akar az AMD, aki pedig vágni akar az Intelt vegyen.

Mongyuk nem azt mondom, hogy egy I7 nem kitolná a Gaminget is meg a videóvágást, de az nekem nagyon drága.

2015. jún. 25. 07:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallod, te valamit nagyon félreértettél.

Játékra intel, vágásra amd vagy intel!

Nem igazán értem te miről beszélsz:

[link]


Amd azért jó, mert költséghatékony megoldás és sok szálon tudod futtatni. (i5-nél nem tudsz 8 szálat)

Pont ez kell a rendereléshez!

Játék 4 szálnál többet nem nagyon használ ki...

2015. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit a kérdésedben állítasz, az tételesen nem igaz !!
2015. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most nem igazán akarok vitába keveredni, mert mindenki saját tapasztalata szerint beszél. Azért nincs is értelme vitatkozni ezen. Kinek az Intel a jobb, kinek pedig az AMD gamingezésben. Nekem régen Intel volt és cseréltem, mert egy játékot sem vitt el normálisan. Tehát nálam az AMD teljesített jobban. De ez is csak az én véleményem, attól én a másik véleményét is tiszteletben tartom. Nagy harcok folynak még az intel és az amd között, de szerintem mindenki azt veszi, ami a számára a legmegfelelőbb.
2015. jún. 25. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Az fel sem merül, hogy az AMD amit használsz, annak nagyobb a teljesítménye, mint az előző Intelnek ?

És nem azért nagyobb mert AMD, hanem csak korszerűbb, és újabb.

2015. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az Intel nálam:

-Renderelés: 5* (FullHD,60Fps videó-t gyorsan renderelt)

-Játék: 4 (Éltem át kemény laggokat.)


Amd most nálam:

Renderelés: 4 (FullHD,60Fps videó-t lassacskán renderel.)

Játék:5* (Sokkal szebben fut, mint az Intelen.)

2015. jún. 25. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Butaságot beszélsz.

hogy lehet összehasonlítani valamit a pontos részletek ismerete nélkül ?

Ez öv alá ment !!

2015. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A két konfiguráció PONTOS paramétereit írd le! Kizártnak tartom, hogy ugyanolyan a memória (frekvencia, késleltetés, kiszerelés) és a vga-t is átraktad az egyik gépből a másikba és ugyanazok a játékok ugyanazon beállítások és patch-ek mellett, ugyazon verzióval futó driverek lennének...


és sem az amd sem az intel prociról nem tudunk semmit...

2015. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!