Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepíteni próbálok egy...

Garo kérdése:

Telepíteni próbálok egy játékot, Loong Europe. A végén "data1. cab" nevű fájlt nem találja és ezért leáll az egész. Mi lehet a megoldás? újra raktam a gépet, új drivereket töltöttem hozzá, de változatlan.

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 10:26
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Az a "data1.cab" valószinűleg a játékhoz tartozik és nem az operációs rendszer része (igy az újratelepítés szerintem teljesen felesleges volt - hacsak más okból nem volt már időszerű az újratelepítés).


Meg kell nézni a játéknak a CD-jén (vagy az ISO-jában), hogy benne van-e az a "Data1.cab" nevezetű fájl és ha benne van, akkor lehet-e másolni. Tehát a CD-ről (ISO-ból) be tudod-e másolni a merevlemezedre valahová ?


Ha nem sikerül a másolás akkor esetlegesen a CD finoman történő leporolása/tisztitása (esetlegesen ugyanez a CD/DVD olvasóval) illetve a játék újbóli letöltése lehet a megoldás.


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy ez egy sima exe fájl amit letöltöttem, se nem iso, se nem cd/dvd-n van. Az exe fájl indításával kezdi meg az alap játék installálását majd amikor ez megtörténik akkor leszedi magának a frissítéseket. Egyszóval nem tudom megnézni, hogy meg van e az a bizonyos data1.cab.

Egyébként a rendszer frissítése már amúgy is időszerű volt :)

ui: Szégyen nem szégyen, 26 éves korom ellenére annyit értek a számítógéphez, mint egy újszülött :) Szóval, ha valami úton módon még is meg tudom nézni, hogy meg van -e az a bizonyos fájl akkor kérlek javíts ki :)

2015. jún. 27. 09:48
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Az exe fájl ismerete nélkül csak általánosságban tudom a módszereket irni :


1. A temp módszer. Törlöd a temp mappában lévő összes dolgot, majd elinditod a telepitést (álltalában a temp mappába bontódnak ki a fájlok amik a telepitéshez kellenek) itt megnézheted, hogy ott van-e az a data1.cab file.


2. Az exe fájl valamivel el lett készitve (pl. inno setup vagy hasonló telepitő készitő programmal). Ha tudod mivel lett az exe fájl elkészitve akkor ahhoz lehet, hogy van olyan program amivel szét lehet szedni az exe fájlt darabjaira. Itt szintén meg tudod nézni azt a data1.cab fájlt.


Esetlegesen próbáld máshonnan leszedni azt az exe fájlt, és a méret alapján tudod csekkol, hogy ugyanazt szedted le vagy másikat.


Sok sikert.

Üdv.

2015. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!