Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan képszerkesztőt mondani ahol szemszínt és hajszínt lehet változtatni, és nem kell hozzá letöltés sem pedig regisztráció?

Figyelt kérdés
Amelyik képszerkesztőt használtam már: Pxiz, és a pizap, de sajnos ezen nem lehet haj és szem színt változtatni.A válaszokat előre is köszi!

2015. jún. 27. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Gimp.

Mi a bajod a letöltéssel? Először olyan keress olyan brózert, amit nem kell letölteni...ha már ennyire derogál.

2015. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Ha már mindenáron a Photoshophoz ragaszkodol:

[link]

...de szerintem ez jobb:

[link]


Ettől függetlenül százszor többre mennél egy rendes tudású telepített szoftverrel.

Ugye, az tiszta sor, hogy amit „nem kell letölteni”, azt minden alkalommal le kell tölteni? Cserében viszont kevesebbet tud, és internetkapcsolat kell hozzá... Én sem értem meg soha, mi benne a jó.

2015. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!