Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3 kérdés xbox 360-ról! Garanci...

3 kérdés xbox 360-ról! Garancia? Live gold?

Figyelt kérdés

1. vettem egy speckó xbox 360-at. regizzem most a jótállása miatt, vagy elég akkor mikor valami baja van a gépnek?és mikortól lesz érvényes az egy év gari?regi után csak vagy a vételtől számítva?


2. live golddal milyen játékok járnak ingyen? bármi közül lehet válogatni, vagy meg van adva hogy melyik kettő ingyenes? vagy van mittomén 6 db mondjuk és abból lehet kettőt kiválasztani? és ezek mindig változnak? vagy csak hozzájön mindig másik játék?


3. van egy gold kártyám is ami a géppel járt. azt meddig tudom felhasználni? ezt azért kérdezem, mert ha mindig változik hogy épp mit ingyenes letölteni egyértelműen akkor indítanám el, amikor jó játék van soron.



2014. dec. 20. 22:26
 1/2 JulesM111 ***** válasza:

Szia,


1. Tökmindegy mikor regeled, gari a vásárlástól van. Ha megpusztul, telón a hibafelvevö megteszi. Regeld minél hamarabb, idöt spórolsz.


2. Kéthetente kap egy gamet. Egyszer egy kis "gagyit", következöleg egy "nagyot".


3. Nem tudom, hogy lenne a live kódnak elévülési ideje.

2014. dec. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aktiváltam, de csak egy játékot engedett letölteni...valami sky-os de tényleg gagyi(ezt pont nem szeretem) de azt olvastam ha lemaradok róla akkor később ezt sem tudom már visszamenőleg megkapni! mindig csak egy általa megadott játékot fog felajánlani? mert ez így elég gáz h nem is azt töltöm le amit szeretnék
2015. jan. 2. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!