Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A BF3-ban miért nem szűrik a...

A BF3-ban miért nem szűrik a wallhack és aimbot csalásokat? A Dice miért nem válaszol az ilyen irányú levelemre?

Figyelt kérdés
Rengeteg új, 2015-ös aimbot videó van a neten, nem csak a youtube-on, azon túl is! Játék közben is látni, hogy nagyon sok a hihetetlen eredményekre képes alacsony rangú játékos. Nemrég láttam egy játékos Better Battlelog fejlődési grafikonját, kb egy hét alatt érte el nulláról a 100-as szintet. Még mindíg aktív, nem banolták semmiért! Szerintem 100% hogy már nem szűrik az új csalásokat. A PB napi ban listáján szerintem csak olyanok vannak kitiltva, akik régebbi csalásokkal jönnek fel!

2015. jún. 30. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy 4 éves játék, és már csak elenyésző mennyiségben hoz pénzt, nem éri meg foglalkozni vele.
2015. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert az EA adta ki, ők meg leszarják a népet, csak pénz kell nekik
2015. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 meszike91 ***** válasza:
Hogy vegyél BF4-et, ilyen a kapitalizmus.
2015. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 meszike91 ***** válasza:
100%
Amúgy a prémiumos szerókon alig van cheater, meg ott az admin is azonnal bannolja őket.
2015. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy alacsony pinges premium-os szeró nagyon kevés van. Pedig a bf3 nagyon jó game lett, szerintem tíz év múlva is lesznek szerverek, olyan lesz mint a MOHA. Ma is sokan tolják.
2015. júl. 2. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a lófszt nem szűrik... engem kibannolt A SEMMIÉRT A PUNKBUSTER!!!! Egyébként az hülyeség,hogy sok az alacsony szintű jó játékos...én colonel 100 vagyok/voltam (wh-ért kibannolt,holott qrvára nem használtam/nám wh-t) mégis van másodlagos profilom 30-as szintű és 5.2-es k/d ratioja van..attól,hogy alacsony szintű, nem biztos,hogy béna is.
2016. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!