Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri Windows10re váltani?

Megéri Windows10re váltani?

Figyelt kérdés
Van ez a felajánlás a gépemen hogy regisztráljak, de nem értem pontosan, mit jelent. Jó ez nekem? Attól tartok ez vmi üzleti átverés, hogy letöltö a a win10-et és utána egy év múlva kiderül, hogy fizetnem kell érte ha frissíteni akarom..Elmagyarázná valaki, hogy van ez, mire jó, megéri-e?
2015. jún. 30. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
nem éri meg, ahogy win 8-ra és win 7-re sem. Teljesen feleslegesek a mai rendszerek, azonkívűl, hogy átrendezik a start gombot meg átlátszóak a mappák semmi hasznuk, csomó felesleges funkció meg minek? Windows XP SP 2-3 , a legmegbízhatóbb rendszer támogatás ide vagy oda 1 jó tűzfallal vírusírtóval bőven elfut
2015. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetned érte 1 év múlva sem.

Az az ikon arra jó, hogy regisztrálj.

Ugyanis ha regisztráltál, akkor július 29.-én a Windows Update-en meg fog jelenni egy frissítés, ami a Windows 7/8-at frissíti Windows 10-re.

2015. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 akkor rakj fel dost meg windows 3.1-et
2015. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Első válaszoló:

Kezdjük ott hogy a Windows XP-t egy ma vásárolt számítógépen ( legyen az Desktop vagy Notebook ), mondhatni egyáltalán nem tudod használni. Ha sikerül is feltelepíteni, normális driver-t 100% hogy nem fogsz találni.

Emellett egy csomó programból csak valami elavult, sebezhető verzió érhető el rá.


Meg hát ugye maga a Windows sem kap már semmi frissítést, és bárki, bármit mond, legalább a kritikus biztonsági frissítéseket nagyon is ajánlatos feltelepíteni.

2015. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor ti is regisztráltatk?
2015. jún. 30. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Én igen.
2015. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
WIN 7 B*ZIK, xpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp XDDDDDDDDDD
2015. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na jó csak vicceltem :D sziasztok
2015. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SimkoL ***** válasza:
Mindenki magának dönti el mire van szüksége. Nekem a programozás miatt - Delphi 7 - XP SP3-ra volt szükségem, igaz most bepróbálkoztam a Win7-tel de az én szempontomból nem volt jó, vagy legalább is nem tökéletes - egy nap 'rugdosás' - El kell döntened, hogy a használni kívánt programok, mit kívánnak meg és eleve mit tud a géped.
2015. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!