Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp le akarom tölteni...

Windows xp le akarom tölteni anno nem volt hozzá kulcsom ezért abbahagytam és vissza raktam rá a 7-et? Többi lent!

Figyelt kérdés
Most megint megpróbálkozok xp-vel de most kulcsom van hozzá csak egy a baj nem biztos hogy müködnek mert 2 van egy felhasználó küldte de most az lenne a kérdésem hogy lehetne ugy telepíteni hogy ne kérje a kulcsot mivel nekem már volt egy olyan xp lemezem (má nem müködi)ami nem kérte!!?

2015. jún. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóljon akinek sikerült értelmeznie, hogy mit akart kérdezni.
2015. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Xp telepítése után is lehet aktiválni.Nem muszáj telepítés közben.De a kérdés első fele értelmetlen.
2015. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom mert sietve irtam és nem olvastam vissza!!
2015. jún. 30. 15:52
 4/4 hypno ***** válasza:

Készült pár Windows XP Extended Edition, azok nem kértek kulcsot, és némelyik valóban stabil volt (Nálam pl. a Simplicity és a Reborn bevált), de a legtöbbel csak a szívás volt.

[link]


Meg egy időben boldog boldogtalan saját buherált Xp telepítőket gyártott, hála az NLite nevű - egyébként zseniális - kis programnak.

2015. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!