Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldható meg a következő...

Hogyan oldható meg a következő div-probléma (részletek)?

Figyelt kérdés

A lényege, hogy adott 3 div. Egy nagy, annak háttere egy térkép, ezen belül egy kisebb div, melynek koordinátái a regisztrációkor megadott településé, mely előre be van táplálva az adatbázisba és onnan kérem ki, és itt egy megadott (35x35) ikont jelenítek meg. A harmadik div, a második div-en belül helyezkedik el, de css-el megoldottam, csak akkor jelenjen meg (alapértelmezetten) direkt az előző ikon alatt, HA az ikonra húzza egy adott látogató a kurzort, tehát egyszerre csak egy doboz jelenjen meg.

Ám, ha több tag is küld be adatot, és több ikon is megjelenik a térképen, akkor ha megnézném a kis dobozt, és az (kb. 180x90) kitakarna egy másik ikont, akkor pont az történik, amit el szeretnék kerülni, az ikon takarja ki a kis doboz egy részét, néha pont a legfontosabbat, ha még több adat lenne, akkor meg nagyobb gond.

Tehát azt szeretném valami rétegekkel kapcsolatos kóddal megoldani, hogy ez a doboz mindig abszolút elől legyen, ne takarja ki semmi egy kicsit se.

z-index-el már próbálkoztam, de nem jött be, mintha nem is írtam volna be semmit...

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. júl. 1. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig a z-index lesz a megoldas.

Mindig figyelmesen olvasd el az adott parancsok leirasat.


[link]


"Note: z-index only works on positioned elements (position:absolute, position:relative, or position:fixed).:


Lehet ezert nem mukodott.

2015. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg, így már működik. Köszönöm! :)
2015. júl. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!