Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tűntethetem el a Dirty...

Hogy tűntethetem el a Dirty Windows-t?

Figyelt kérdés
Tegnap filmet akartam nézni, amihez kiírta, hogy elavult a ... és telepítettem, amit felajánlott. Gyanús volt nekem, de nem voltam óvatos. Azt értem el, hogy letöröltem az internet hozzáférést, nem tudtam belépni, eltűnt az ikonja. Windows 7 volt a gépen, amiben nem tudok úgy tájékozódni, mint ami volt, az XP-be, így megkértem egy ismerősömet. Ő visszaállította nekem, ma reggel mikor elindítottam, ez a Dirty Windows jelent meg nekem, közben dolgozott a gép folyamatosan, az internet pár mp után összeomlott. Annyit csináltam, hogy visszaállítottam a rendszer azzal a nappal, amikor legutóljára volt a frissítés. Most nyugodt a gép, nem csinál semmi olyan különlegeset, mint a visszaállítás előtt, viszont a Dirty Windows megmaradt nekem. Mit kell ilyenkor tennem?

2015. júl. 4. 08:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!