Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom CSAK a C: partíci...

Hogyan tudom CSAK a C: partíciót leformázni, és arra újratelepíteni a windowst (8.1)?

Figyelt kérdés
A vírusok exponenciálisan falják fel a gépemet, és félek, hogy legközelebb már be se indulna. Nagyjából már lementettem mindent, viszont nekem van C, D és E meghajtóm is. A D-n és az E-n csak filmek meg PS játékok vannak, szóval azokkal biztosan nincs semmi baj, és örülnék, ha megmaradnának. Tehát az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám úgy újratelepíteni a C-re a windows 8.1-et úgy, hogy a másik 2 meghajtón megmaradjanak az adatok?

2015. júl. 5. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapból a C-re települne.

Neked csak arra kell vigyáznod, hogy valóban a C-t formázd telepítés előtt(ami fontos), utána csak "tovább".

A többi partíciód rendben lesz.

2015. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!