Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 10-ről? Szerintetek megéri majd frissíteni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Bár egyenlőre hemzseg a bug-tól

Főleg ami a Start-tot illetve az alkalmazásokat illeti.

De összességében nem lesz ez rossz szerintem.

2015. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én egyenlőre maradok a jó öreg Windows 7-nél,és csak jövőre rakom fel a Win 10-et.Addigra már kiforrottabb lesz.
2015. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegnap frissítettem a Microsoft oldaláról letöltött Windows 10 Insider Preview verzióval a Windows Embedded 8.1 Industry Enterprise op.rendszeremet. Törölt több programot, többek között a Total Commandert, az IncrdeiMailt, a μTorrentet, hogy csak a fontosabbakat említsem.

Alapból nem tetszik az egész, ezért egy biztonsági mentésből visszaállítottam a Windows 8.1-et és egyelőre maradok is ennél.

2015. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat egyenlőre lehet hogy maradok a win7-nél bár még utánanézek.

Még kíváncsi lennék arra hogy ez: [link] változtatható vagy ez mindig így néz ki (PC settings ablak).

2015. júl. 5. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: win10 home verzióban tényleg nem lesz lehetőség a frissítések nem telepítésére / elhalasztására között???

Itt olvastam (közepén): [link]

2015. júl. 5. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:
A "között" szót nem kell figyelembe venni csak rosszul írtam.
2015. júl. 5. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban. Nem választhatsz, hogy akarsz frissíteni vagy nem, amikor elkészül egy frissítés és a Microsoft felteszi a honlapjára, a legközelebbi bekapcsoláskor már frissít is a Windows 10. Megszűnik a havi egyszeri frissítés. Amikor elkészül egy frissítés, már nyomják is felfelé.
2015. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést! Ha ezen nem változtatnak az nálam nagy mínusz lesz (szeretem tudni mi mikor mit csinál).
2015. júl. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!