Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eléggé tanácstalan vagyok...

Hook444 kérdése:

Eléggé tanácstalan vagyok számítógép bővítése után, problémám akadt, valaki segítene megoldani a problémámat?

Figyelt kérdés

Számítógép bővítés után felléptek olyan problémák, mint azok a játékok szaggatása, melyeknek elméletileg ilyen gép mellett nem kellene szakadoznia/akadoznia. Minden lehetséges Drivert felinstalláltam a gépre, igaz Windows-ot nem telepítettem újra, de ezt mellőzném egy darabig egy halomnyi fontos adat miatt! Akadozik az Assasin's Creed 1-2-3 rész, a Star trek Online, a S.T.A.L.K.E.R eddigi összes része és még a Half Life 2 is(ilyenkor az ember mondaná, hogy sz@r a géped öcsi, pedig nem az :/)! Leírom a gépem specifikációit, és hogy mit bővítettem a vasamban :)


Processzor: AMD Phenom II X4 945 3.0 GHZ

Videókártya: AMD R7 260x 2Gb (Kibővítettem ATI Radeon HD 5770 1Gb-ról)

Memóriamennyiség: 8 Gb (bővítve 3Gb-ról, a Windows felismeri a RAM mennyiséget is)

Tápegység: Arctic Cooling Fusion 550R 500W PSU (hatásfoka a gyártó honlapján: 82-86%)



2015. júl. 6. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit cseréltél?

Szerintem egyértelműen win reinstall kell.

2015. júl. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tpeter ***** válasza:
Nézd meg, lehet, hogy túlmelegszik a géped, akkor előfordulhatnak problémák, illetve azt is nézd meg, hogy a géped melyik alkatrésze mennyire van kihasználva játék alatt. Onnan megtudhatod, hogy mit folyik a háttérben. A processzort és a ramot a feladatkezelő kiírja, a videókártyához külön program kell. (pl ez: [link] Amúgy előbb-utóbb a Windows újratelepítést is meg kell csinálni, az is sokat segíthet.
2015. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!