Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen VGA-t vegyek? Sok...

Milyen VGA-t vegyek? Sok mindent halotam de tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A kovetkezoket szeretnem tudni amit erdemes egy VGA-rol.

Vga chipset testek szerint? Melyik jobb / ar ertek ? (AMD , Nvidia)

Milyen gyartotol? Pl: Asus , Gigabyte .... ?

Leginkabb mitol jol egy Vga? Kisebb memoria nagyobb bit? Valaki magyarazza el legyszives :) Elore is koszonom



2013. okt. 18. 18:53
 1/7 Kirito-kun ***** válasza:

géped többi része?


mennyid lenne rá?

2013. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gepem tobbi resze jo , penz van ra. Legyszives valaszolj a kerdesemre.

Milyen Chipsetu VGA-t valszak? Marka? Kisebb memoria nagyobb bit? Esetleg forditva erre kernek magyarazatot , legyszives.

2013. okt. 18. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
hiába vársz választ ha nincs megadva a tápod, vagy a gép többi része, vehetsz 7990 et vagy titant is ha 400 wos tápod van...
2013. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kirito-kun ***** válasza:

"pénzem van,és jó a gépem"


szerintem egy ilyen arrogáns válasz után ne várd el,hogy bárki is segíteni fog...

2013. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az AMD és az Nvidia közül attól függ mennyire van pénzed ha kevesebb van rá akkor AMD ha több akkor Nvidia,én úgy tartom hogy a ,,bit-et" én előtérbe szoktam helyezni,utána a memória és a mhz de erről nap estig lehetne vitatkozni.Ez mint mondták attól függ mennyi pénz van rá és milyeg géped van.
2013. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én az AMD-t ajánlom, sokkal jobb az ár/érték aránya (De ha van pénzed akkor az nemszámít) azon belül is Asus-t vagy sapphire-t. (de főleg az Asus-t, szerintem az a legmegbízhatóbb márka..) A memória nem sokat számít, annál fontosabb a sávszélesség, ami viszont még szintén nagyon fontos a grafikus chip és a memória sebessége...
2013. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsonak koszonom egy ilyen valaszt vartam :) Zold pacsi !

A tobbinek meg anyit hogy nem akartam a monoton szoveget halgatni hogy 7850 a legjobb meg 7870 elavult lesz mire kihasznalom :P Enyit akartam tudni megbizhato marka , chipsetu es az orajelekrol meg a megakrol :P De kosz mindenkinek

2013. okt. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!