Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok sérült MP4...

Hogyan tudok sérült MP4 file-t javítani?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy Note 4 mobillal rögzítettem videókat a hétvégén... Áthelyeztem belső memóriából Micro SD-re és megsérültek a file-ok.... az összes videó és képanyagom megsérült amit áthelyeztem és elég fontos anyagok lennének... Valahogy helyre kéne állítani a videókat, de neten eddig csak AVIhoz találtam programokat... vagy esetleg valakinek nincs-e valami jól bevált programja erre az esetre?

#mp4 #sérült videó
2015. júl. 6. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

itt a végén ajánlott programot próbáld, azt mondják szuper.

2015. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt próbáltam... de vagy én nem tudom használni (ami valószínű... mert nem tudom, hogy mit kéne neki a reference moviehoz berakni) vagy nem tudta javítani :(
2015. júl. 6. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Elküldöm a kb leírását. Én is úgy kaptam. amúgy youtube-on nézted?
2015. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
youtube nem jutott eszembe hirtelen olyan ideges voltam :D de köszi a leírást megpróbálom hátha sikerül :D
2015. júl. 6. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Még van remény... :)
2015. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na?
2015. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

OFF!!


bocsánat külföldön dolgoztam az elmúlt 1 hónapban és nem néztem a válaszokat... Utánajártam a dolognak...

Konkrétan az SD kártya volt rossz a mobilban és valamiért nem kezelte az 1GBnál nagyobb fileokat... A Samsunggal is beszéltem a dologról illetve felkerestem olyan cégeket akik ezzel foglalkoznak... sajnos ez egy egyedi eset... hiába próbálták nem tudták helyre állítnai egyáltalán.. Igaz hogy a tárhelyet lefoglalta az anyag.... de konkrétan üres fileok voltak... ha nincs adat nincs is mit helyreállítani :/ Tehát azt az anyagot bebuktam és tanultam az esetből.... Lehet hogy egy memóriakártya 5000-al olcsóbb, de több 100.000-es károkat is tudnak okozni ha üzleti célra hazsnálod a mobilod meg ezeket... így inkább beruháztam egy 128GB-os Samsung MicroSD-re és azóta nincs gondom ezekkel (sőt érdekes, hogy mióta nem a másik SD kártya van a mobilban azóta a telefon se lassú :)

2015. aug. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!