Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha az xp-t újratelepítem...

Ha az xp-t újratelepítem akkor törlődik minden a gépről?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy partíció van és azon van minden. Csak a serialt akarom megváltoztatni mert 3 hónapja lejárt.
2015. júl. 6. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha külön partición vannak az adataid, akkor nem.
2015. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A programok, driverek biztosan. De ha ketté volt particionálva (C,D) a D részen vannak a dokumentumaid akkor azok megmaradnak ha csak a C-t formázod. De a helyedbe inkább a fontosokat kimenteném és teljes formázással telepíteném fel újra.
2015. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem azt mondod, hogy nincs biztonsági mentésed?

Mi van, ha spontán bedöglik a vinyód? Vagy neked csak addig van szükséged a dokumentumaidra, ameddig el nem száll a gép?

[link]

2015. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az én gépem csak azért kérdeztem h ki kell e mindent mentenem. de a biztonság kedvéért kivettem mindent. Egy partíció volt/van. Érdekes nem törölt mindent pedig totálisan újra lett telepítve. De a felesleges programokat törölte de a képeket meg ilyesmiket nem.
2015. júl. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!