Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tegyek Skyrimba egy...

Hogyan tegyek Skyrimba egy kész modelt?

Figyelt kérdés
Blenderben készítettem egy kalapot (még textúra is van hozzá), kiexportáltam .nif -be meg is tudom nyitni NifSkope-pal, de Creation Kit-ben már nem látom. Azt hiszem a brencheket kéne variálni, hogy kompatibilis legyen, de nem tudom hogyan. Tud valaki egy jó tutorial videót, vagy el tudná magyarázni, hogy jutok el addig hogy legyen egy egyedi, külön kalap skyrimban?

2015. júl. 6. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárcsak ténylegesen segíthetnék, de ennyire nem értek a dologhoz, viszont van 2 youtubeos akiknek a creation kites videói közt lehet van ami ilyenekkel foglalkozik...hátha még nem ismered őket: BestInSlot,

Darkfox127.

2015. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, közben találtam egy leírást ( [link] ami alapján sikerült a dolog. És mégegyszer kösz:)
2015. júl. 7. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy sikerült:) Nagyon a szívemen viselem ami skyrimmel kapcsolatos, szóval tényleg nagyon örülök, hogy sikerült megoldani:D
2015. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!